+421 52 7729 359 plasting@plasting.sk

Privítanie s eleganciou a klasikou

Vchodové dvere sú vizitkou každého domu a dodávajú vstupnému priestoru čaro a šarm. GEALAN ponúka svojim novým systémom vchodových dverí S 9000 správne riešenie pre každého. Môžete si vybrať medzi klasickou variantou a variantom zakrývajúcim krídlo. A vďaka flexibilnej farebnej schéme rady dekoratívnych fólií máte možnosť prispôsobiť Vaše nové vchodové dvere celkovému vzhľadu Vašej fasády.

 

Výhody systému S 9000

b

Vhodný pre funkčné trojsklá

Vhodný pre funkčné trojsklá do hrúbky 52 mm (STV® 54 mm)

Inteligentný koncept tesnenia

Inteligentný koncept tesnenia s až troma tesniacimi rovinami.

z

Skvelá tepelná a zvuková izolácia

Veľmi dobrá tepelná a zvuková izolácia vďaka šesťkomorovej konštrukcii a veľkej konštrukčnej hĺbke osadenie rámu a krídla.

Vylepšená statika

Optimalizované pre použitie STV®, aby bolo možné tabuľu a presah krídla zlepiť suchou cestou.

Úzka pohľadová šírka

Úzka pohľadová šírka a dizajnové 15° skosenie.

Dvere v systéme S 9000

Vchodové dvere systému S 9000

Ucelená línia budúcnosti

Vďaka konštrukčnej hĺbke 82,5 mm a modernej päťkomorovej technológii disponujú domové dvere S 9000 vynikajúcou tepelnou izoláciou. Presvedčivá je aj ich stabilita. Veľká vystužovacia komora, tvarovo zodpovedajúcej oceľovej výstuži a spevnené rohy k tomu prispievajú rovnako, ako pevné spojenie v oblasti prahu vďaka upevneniu dielu z PVC a hliníkovej časti v dvoch úrovniach.

Domové dvere S 9000 môžu bodovať tiež vďaka systémovému riešeniu odkvapnice, ktorá dverovým prvkom pridá na hodnote nielen opticky. Mimo to sa stará o vynikajúcu ochranu pri prietrži mračien a optimálnu nepriepustnosť vďaka kefkovému tesneniu vo viacerých úrovniach prahu.

 • Vynikajúca tepelná izolácia vďaka modernej päťkomorovej technológii
 • Výber farieb
 • Účinná ochrana pred prudkým dažďom
 • Vhodné pre hrúbku skla a panelov do 52 mm (s STV® do 54 mm)
 • Veľmi dobrá statika vďaka veľkej komore pre výstužné prvky a zodpovedajúcej oceľovej a rohovej výstuži

Ucelená línia budúcnosti

Vďaka konštrukčnej hĺbke 82,5 mm a moderné päťkomorové technológii disponujú domové dvere S 9000 vynikajúcou tepelnou izoláciou. Presvedčivá je aj ich stabilita. Veľká vystužovacie komora, tvarovo zodpovedajúce oceľovej výstuže a spevnenie rohov k tomu prispievajú rovnako, ako pevné spojenie v oblasti prahu vďaka upevnenie dielu z PVC a hliníkového časti v dvoch úrovniach.

Domové dvere S 9000 môžu bodovať tiež vďaka systémovému riešeniu odkvapnica, ktorá dverovým prvkom pridá na hodnote nielen opticky. Mimo to sa stará o vynikajúcu ochranu pri prietrži mračien a optimálnu nepriepustnosť vďaka kartáčovému tesnenia vo viacerých úrovniach prahu.

 • Vynikajúca tepelná izolácia vďaka modernej päťkomorovej technológii
 • Výber farieb
 • Účinná ochrana pred prudkým dažďom
 • Vhodné pre hrúbku skla a panelov do 52 mm (s STV® do 54 mm)
 • Veľmi dobrá statika vďaka veľkej komore pre výstužné prvky a zodpovedajúcej oceľovej a rohovej výstuže

klasické

Už s klasickou variantou vchodových dverí prepožičiate svojmu domu úplne osobný ráz. Veď hre foriem a farieb sa žiadne medze nekladú. Vytvorte si dvere podľa Vašich vlastných predstáv

dizajnové

Zjednotený vzhľad dverného krídla u dizajnovej varianty ponúka najvyššiu estetiku, bez potreby zriecť sa bezpečia a tepelnej izolácie. Tým nevytvára len viac voľného priestoru, ale vďaka chýbajúcim predsadeniam a hranám uľahčuje tiež údržbu takýchto dverí.

Kombinovaný prah s dobrou tepelnou izoláciou

Prah pre domové a balkónové prvky je flexibilný a je použiteľný vo všetkých 74 mm a 83 mm systémoch pre rekonštrukciu a novostavbu.

Bezbariérový

Výška len 20 mm zaručuje jednoduchý prechod zvnútra von – za súčasného splnenia požiadaviek na tepelnú izoláciu a nepriepustnosť.

Prahy domových a balkónových dverí vhodné do bytov pre invalidov

Prah domových a balkónových dverí systému S 8000 je vďaka svojej celkovej výške len 20 mm vhodný do bytov invalidov. Hliníkový kryt prahu sa postará o vysokú mieru odolnosti, viac tesniacich úrovní a tesniaci blok s protikusom integrovaný do jedného rohu a vysokú tesnosť.

 • Vynikajúca tepelná izolácia – optimálny izotermický priebeh
 • Kované diely pre balkónové dvere, resp. dvojdverové konštrukcie sú integrované tak, že s nimi lícujú
 • Sú možné všetky varianty montáže (montáž buď medzi dverovú zárubňu alebo ako nižšie priskrutkovaný variant)
 • Možno osadiť prahy pre systémy so stavebnou hĺbkou 74 mm a 83 mm
 • Vysoká odolnosť voči prietrži mračien vďaka špecificky tvarovanému vonkajšiemu kryciemu plechu a tesneniami na viacerých úrovniach
 • Kryt držiakov prahu zakrýva upevňovacie skrutky v drážke

NAŠE DVERE S PROFILOM S 9000

Na stiahnutie - Vchodové dvere S 9000

Premyslená systémová technika

Posuvné prvky sú klasickou štýlovou záležitosťou moderného bývania, pri ktorých vyjadrujú veľkoryso vytvorené sklenené plochy blaho a eleganciu.
Nové zdvižno-posuvné dvere S 9000 spoločnosti GEALAN týmto požiadavkám vzhľadovo aj funkčne viac ako vyhovujú.

 

Zdvižno-posuvné dvere S 9000

Majte dobrý pocit z bývania

Pomocou našej techniky možno veľkými dvernými prvkami pohybovať bez problémov. To, či sú dvere otvorené alebo zatvorené, nehrá žiadnu rolu. V každom prípade prúdi do miestnosti veľa svetla. A takmer bezbariérové zakončenie podlahy navyše odstraňuje rozdelenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

Viac svetla ako inokedy

Kladiete u Vašich zdvižno-posuvných dverí mimoriadny dôraz na zväčšený podiel skla a lepší dopad svetla? Potom má pre Vás GEALAN špeciálne dizajnové riešenie. Pohľadová šírka je tu v pevnej časti oproti normálnemu zdvižno-posuvnému krídlu skrátená o viac ako 50%.

Špičkové hodnoty tepelnej izolácie

Už v základnej variante so štandardnými rúrami a bez dodatočných opatrení dosahujú nové zdvižno-posuvné dvere veľmi dobré hodnoty tepelnej izolácie Uf = 1,3 W / (m² · K).

Trojité zasklenie

V systéme je možné bez problémov používať moderné trojsklá do 52 mm (s STV® až 54 mm).

Dizajnové

Moderný vzhľad s úzkym krídlom a inovatívnym zasklievacím profilom pre vysoký podiel skla vo fixnom diely.

Výkonné

Vďaka najlepším hodnotám tepelnej izolácie v štandardnej verzii, optimálnemu spracovaniu a inovatívnym detailným riešeniam.

Acrylcolorový povrch

Zdvižno-posuvné dvere s osvedčeným acrylcolorovým povrchom presvedčia svojou dlhodobo nemennou kvalitou. Ponúka veľkú voľnosť v tvorbe pri novostavbách a rekonštrukciách.

Mnohostranné

Vďaka rôznym možnostiam konštrukcie, rôzne vykonaným typom otvárania a mnohostranným možnostiam farebného prevedenia povrchov.

Klasické

Symetrický vzhľad

Už u štandardného prevedenia je pohľadová šírka krídla so 100 mm veľmi úzka.

Dizajnové

Vyšší podiel skla v pevnom krídle

Pri tejto špeciálnej variante sa inak bežné krídlo vo fixnej časti nahradí významne užším zasklievacím profilom. Tento krok redukuje pohľadovú šírku v pevnej časti o viac ako 50% pri zachovaní tepelnoizolačných vlastností.

NAŠE POSUVNÉ DVERE S PROFILOM S 9000

+421 52 7729 359

plasting@plasting.sk

Slovenského odboja 3993, 058 01 Poprad

+421 52 7729 359