Plastové profily.

_______

Plastové profily GEALAN - ponúkajú širokú paletu produktov pre výrobu okien a dverí. Či už v tradičnej profilovej kombinácii systémov S8000 a S9000 alebo v novom inovatívnom systéme GEALAN KUBUS®, výrobky z nich vyhovujú  všetkým architektonickým požiadavkám na kvalitu, design, funkčnosť, stabilitu, nároky na údržbu, životnosť aj ochranu životného prostredia. Okrem nadčasového a vždy elegantného bieleho farebného prevedenia je pri požití profilov GEALAN možná individualizácia Vašich okien širokými možnosťami farebného stvárnenia.

S 9000 akryl

Farebné okná s acrylcolorom.

S farebnými okennými profilmi máte v ruke výrazový prostriedok pri tvorbe charakteru fasády. Obytné domy sa stávajú jedinečné tak ako ich obyvatelia, administratívne budovy a firemné sídla  priťahujú pohľady v šedi jednotvárnych stavieb.

Technológia úpravy povrchu acrylcolor sa zásadne odlišuje od všetkých ostatných povrchových úprav. Výsledkom je neprekonateľná stálofarebnosť a odolnosť. Pri prefarbovaní povrchu profilu spôsobom koextrúzie sa biele PVC základné telo  profilu a farebný akryl neoddeliteľne spoja pri jednom výrobnom procese. Následkom vzájomného pretavenia sa oboch materiálov vzniká hodvábne lesklý farebný povrch, ktorý vynikajúco odoláva poveternostným vplyvom, znižuje prehrievanie profilu a tým prispieva k stabilite a dlhej životnosti okna.

Biela vnútorná strana profilov sa prispôsobí každému štýlu zariadenia interiéru. Navyše, na želanie je možné za príplatok upraviť aj vnútorný povrch jedným zo širokého výberu dekórov dreva alebo farebných fólií.

Princíp koextrúzie.

V procese výroby sa ešte tekutá biela základná PVC hmota termickým procesom neoddeliteľne spojí s farebnou akrylovou taveninou. Akrylový povrch sa nanáša presne na tie plochy profilov, ktoré budú neskôr na hotových oknách viditeľné a vystavené vplyvom slnka, dažďa, mrazu, snehu a škodlivým splodinám ovzdušia.

Profil vychádza z extrudéra už ako dvojfarebný. Tento výrobný spôsob garantuje neprekonateľnú stálofarebnosť. Dokonca nie je ani po rokoch, pri postupnej výmene okenných elementov na tej istej budove možné zistiť žiadne rozdiely.

Náš dodávateľ profilov GEALAN používa túto metódu od roku 1980.  Kvalitu, trvácnosť a skúsenosti má firma doložené mnohými certifikátmi nemeckých skúšobných inštitúcii. Ostatne rovnaká vyspelá technológia sa používa aj pri výrobe recycling profilov.

Farebná paleta okien PLASTING.

Aktuálna farebná škála acrylcolor sleduje najnovšie trendy architektúry.

Katalóg farieb
profily drevo

Drevodekóry pre prirodzený vzhľad.

Každý, kto kladie dôraz pri návrhu fasády alebo interiéru na prirodzený vzhľad a nechce sa vzdať predností modernej okennej techniky s minimálnymi nárokmi na údržbu, má len jednu alternatívu: Plastové okná s optikou dreva. Toto riešenie je vhodné nie len pri oprave pamiatkových objektov a vidieckych vilách – okná s dekórom dreva vedia byť prekvapujúco presvedčivým výrazovým prostriedkom aj modernej architektúry.

Na výrobu okien s obojstranným dekórom dreva sa používajú profily s prefarbeným, hnedým telom. Takže ani pri otvorenom okne nič neruší prirodzený vzhľad a dekoratívny účinok dreva sa ešte zvýrazní.

Okrem širokého výberu dekórov dreva sú v ponuke aj fólie s moderným povrchom kovového vzhľadu alebo v rôznych RAL farbách a viacerých štruktúrach povrchu. Informujte sa tiež na možnosť použitia rozdielnych dekórov na vnútornej a vonkajšej strane okna.

Aktuálna škála farieb a dekórov S 9000 a S8000

Katalóg farieb

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia