PLASTING – PLASTOVÉ OKNÁ, spol. s r.o.

_______

Vyrábame v Tatrách, od roku 1997

Firma PLASTING® – PLASTOVÉ OKNÁ spol.s r.o. je výrobcom okien a dverí od roku 1997. Vyrábame už 20 rokov, na Slovensku, vo vlastných priestoroch, z kvalitných komponentov. Montáž zabezpečujeme vlastnými, skúsenými a školenými zamestnancami. Od tejto doby naša firma vyrobila a namontovala viac ako 100000 okien a dverí . Súčasná výrobná kapacita je asi 8000 okenných jednotiek ročne. Od začiatku nášho pôsobenia sme spracovateľmi výlučne profilového systému GEALAN a kovania SIEGENIA, zasklenie kvalitnými izolačnými sklami od slovenských výrobcov je zárukou výborných tepelnoizolačných a akustických vlastností a dlhej životnosti. Okná a dvere ponúkame okrem štandardnej bielej farby aj v bohatom sortimente jedno- a obojstranných dekorov dreva, farieb a moderných štruktúrovaných povrchov alebo v unikátnej "acrylcolor" farebnej úprave vonkajšieho povrchu, s jemným hodvábnym leskom, zvlášť pôsobivým a vhodným pri modernej architektúre. Okná z profilov GEALAN dosahujú v závislosti od použitého zasklenia vynikajúce hodnoty Uw, až po hodnoty prekračujúce požiadavky predpisu pre pasívne budovy ift-WA-15/2. Ponúkame a odporúčame osadenie do stavby podľa normy STN 733134, t.j. použitím špeciálnych fólií na exteriérovej a interiérovej strane. Toto riešenie optimálne chráni stredovú tepelno- a zvukovoizolačnú vrstvu a podstatne predĺži životnosť a zlepší funkčnosť pripájacej škáry. Podľa stavebnej situácie je tiež možné použiť špeciálnu predkomprimovanú, impregnovanú, UV-stabilnú tesniacu pásku. Pretože iba správne osadené okno je možné považovať za dobré okno, používame iba najkvalitnejšie komponenty. Sme držiteľmi LICENCIE NA ZABUDOVANIE VONKAJŠÍCH OTVOROVÝCH KONŠTRUKCIÍ DO STAVBY vydanej TSUS Nitra. Naše výrobky vo všetkých požadovaných vlastnostiach vyhoveli preukaznej skúške vykonanej Lignotestingom, a.s. v Bratislave a Technickým a skúšobným ústavom stavebným v Nitre v zmylse ustanovení zákona č. 90/1998 Z.z. v znení neskorších predpisov. Technický a skúšobný ústav stavebný, n.o., notifikovaná osoba č. 1301, Studená 3, 826 34 Bratislava 29, pobočka Nitra, Braneckého 2, 949 01 Nitra ako skúšobné laboratórium v rámci úloh notifikovanej osoby vykonal skúšky typu vlastností: vodotesnosť, prievzdušnosť, odolnosť proti zaťaženiu vetrom, únosnosť bezpečnostného vybavenia, akustické vlastnosti, súčiniteľ prechodu tepla, v systéme 3 a vydal protokoly o počiatočnej skúške typu pre jednotlivé typy výrobkov.

Záruka:
Na naše výrobky objednané vrátane osadenia do stavby poskytujeme záruku 60 mesiacov. V prípade dodania výrobkov bez montáže je poskytovaná záruka 24 mesiacov. Na žalúzie, siete proti hmyzu, dverné samozatvárače, elektrozámky, madlá, pákové ovládače a príslušenstvo od iných výrobcov sa vzťahuje záruka 24 mesiacov. Obvyklá dodacia lehota, pri štandardných farbách a dekóroch sú 3 týždne, pri atypoch a neštandardných farbách a dekóroch 5-6 týždňov od uzavretia záväznej objednávky a od zaplatenia dohodnutej zálohy. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich výrobkov, alebo nejasností v cenovej ponuke Vám radi podáme informácie na uvedených kontaktoch, prípadne nás navštívte osobne v našej vzorkovni a oboznámte sa bližšie s našimi výrobkami. Adresa pre Vaše otázky a žiadosti: plasting@plasting.sk

Našou snahou je nielen vyrábať kvalitné výrobky, ale poskytovať našim zákazníkom komplexné služby, počnúc poradenstvom pri správnom výbere okien, ich vhodnom technickom a estetickom riešení, či spracovaním individuálnych cenových ponúk. Podľa priania zákazníka vykonávame montáž našich výrobkov a doplnkov k oknám. Samozrejme chceme, aby naše výrobky slúžili k Vašej spokojnosti dlhú dobu, robili Vám radosť z dobrej investície a pomáhali šetriť čoraz drahšiu energiu. Preto v nás nájdete spoľahlivého partnera pri záručnom aj pozáručnom servise našich výrobkov. Služba pre zákazníka je pre nás veľmi dôležitá – snažíme sa, aby zákazník, ktorý k nám príde aj spokojne odchádzal a hlavne, aby sa na nás s dôverou obrátil pri riešení akýchkoľvek problémov. Najväčším uznaním je pre nás, ak nás opäť vyhľadáte so svojimi novými projektami.

AB Košice Rozvojová ul

AB+predajňa OVITEX Poprad

Apartmánové domy Nová Lesná

Apartmánový dom Familia, Smokovec

Apartmány Vysoké Tatry

BD Banská Bystrica

BD Javor Poprad

BD Poprad

BD+Klinika Veselý, Poprad

HALA B1 PP Nitra-Sever

Hasiči Ľubica

MÚ Svit

Pošta Svit

Presklenie terasy, HS portal Nitra

RD Veľká Lomnica

Kostol Lendak

RD Hainburg

RD Štitáre

Šrobárov ústav Smokovec

Zimná Záhrada Hrubý Šúr

Zimná Záhrada Poprad 01

Zimná záhrada Smokovec

ZŠ Nižná brána Kežmarok

ZŠ Spišská Belá

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia