Kovanie.

_______

Vchodové dvere.

Na zvýšenie bezpečnosti a tesnosti vchodových dverí odporúčame použitie špeciálnych komponentov:

Automatický zámok

sa uzamkne v uzatváracích bodoch pri každom zatvorení krídla. Rýchle a jednoduché otvorenia pomocou plastovej kartičky alebo pierka je nemožné.

Hákový zámok

pri uzamknutí dverí sa navyše vysunú masívne háky do špeciálnych protikusov hlboko do profilu rámu dverí. Tým je znemožnené vypáčenie, vyvesenie krídla alebo roztiahnutie rámu. Navyše mierne kónusový prierez hákov pri uzamknutí ešte viac pritlačí tesnenie a dotesní krídlo.

hákový zámok

Hákový zámok

Špeciálne kľúčové vložky

odolávajú všetkým obvyklým „pracovným metódam“ zlodejov a vlamačov. Vyhmatanie, dovŕtanie, vypáčenie alebo jednoducho neoprávnená výroba kópie kľúča je vylúčená.

Dverné závesy

ktoré štandardne osádzame na naše dvere Dr Hahn sú masívne a s vysokým stupňom bezpečnosti už v základnom prevedení. Je možné ich doplniť čapmi s ochranou proti prepíleniu, prípadne blokom SKG proti vyveseniu.

Dizajnový záves  valcový

Dizajnový záves valcový

Štandardný dverný záves DrHahn

Štandardný dverný záves DrHahn

Kovanie najnovšej generácie SIEGENIA-AUBI TITAN AF

Systém kovania TITAN AF sa vyznačuje modulárnou stavbou a vysokou vnútornou vzájomnou kompatibilitou . Hodnotná povrchová úprava, minimálny potrebný priestor pre štíhle závesy robia TITAN AF ideálnym kovaním pre opticky a kvalitatívne hodnotné riešenia

TITAN AF

Toto okenné kovanie ponúka architektom a stavebníkom rozmanité použitie. Kovanie TITAN AF má zvýšený základný stupeň bezpečnosti proti vypáčeniu krídla, brzdenú nožnicu pre pokojný pohyb, protiprievanovú poistku a unikátny systém pritiahnutia pri vrchnom závese, ktorý ľahko prekoná aj 2cm nedovreté krídlo. Všetky zatváracie body sú patentovo chránené, oceľové, otočné, výškovo samonastaviteľné hríbikové RS čapy s pamäťou. Pri prvom zatvorení sa RS čapy automaticky nastavia do najvýhodnejšej polohy. Pri zatváraní sa RS čapy odvaľujú a tak nedochádza k treniu medzi čapom a protikusom. Benefit pre užívateľa je bezpečnosť, komfort užívania a výnimočne ľahký chod kľučky. Všetky otváravo sklopné krídla sú vybavené poiskou chybnej voľby.

kovanie 1
kovanie 2
Bezpečnosť šitá na mieru

Nová generácia kovania TITAN AF S-ES zaistí stavebnicovo vyššiu bezpečnosť.

Zvláštne tvary nie sú nemožné

TITAN AF RB/SF pre oblúkové a šikmé okna ponúka funkčné a na montáž jednoduché riešenia pre všetky zvláštne tvary s integrovanou bezpečnosťou.

kovanie 3
kovanie 4

Skryté kovanie TITAN axxent - Výhody, ktoré na prvý pohľad nevidno.

Skryté závesy kovania zaisťujú hodnotný vzhľad a dobrú atmosféru v byte. Žiadne viditeľné závesy, iba čisté línie okna. Okná KUBUS štandardne okúvame špičkovým nemeckým skrytým kovaním novej generácie Siegenia AXXENT v striebornej farbe so špeciálnou antikoróznou úpravou povrchu TITAN Silber. K oknám v systéme S 9000 je toto kovanie tiež dostupné za príplatok.
Nosnosť skrytého kovania axxent je 150 kg na krídlo. Je vyrobené z mimoriadne odolných materiálov, tým je zabezpečený ľahký chod a dlhá životnosť. Tesnenie na krídle nie je pri skrytom kovaní prerušené, čím sa dosiahne lepšia tesnosť a tepelná izolácia.

kovanie 5
kovanie 6
kovanie 7
kovanie 8

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia