HLINÍKOVÉ OKNÁ
A DVERE

_______

Okenné a dverné systémy IZOOL.

IZOOL 75.

Trojkomorový hliníkový profilový systém s prerušením tepelného mostu o šírke 32mm, s možnosťou doteplenia prerušeného tepelného mostu termo vložkou pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností profilu.

Je určený hlavne pre konštrukcie: okná, dvere, presklenia s posuvnými ručne prípadne automatickými dverami, kyvnými a otočnými dverami. Systém IZOOL 75 umožňuje použitie rôznych typov výplní: sklenené, plné, sendvičové, nábytkové dosky, veľkoformátové materiály, sadrokartónové a polykarbonátové dosky a to o hrúbke 24-58mm. Konštrukčná hĺbka profilov -rámu a krídla -75-84 mm.

Izool 75
Izool 70

IZOOL 70.

Trojkomorový hliníkový profilový systém s prerušením tepelného mostu o šírke 28mm s možnosťou doteplenia prerušeného tepelného mostu termo vložkou pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností profilu.

Je určený hlavne pre konštrukcie: okná, dvere, presklenia s posuvnými ručne, prípadne automatickými dverami, kyvnými a otočnými dverami. Systém IZOOL 70 umožňuje použitie rôznych typov výplní: sklenené, plné, sendvičové, nábytkové dosky, veľkoformátové materiály, sádrokartónové a polykarbonátové dosky a to o hrúbke 14-41 mm. Konštrukčná hĺbka profilov - rámu a krídla - 70-79 mm.

IZOOL 60.

Trojkomorový hliníkový profilový systém s prerušením tepelného mostu o šírke 18 mm s možnosťou doteplenia prerušeného tepelného mostu termo vložkou pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností profilu..

Je určený hlavne pre konštrukcie: okná, dvere, presklenia s posuvnými ručne prípadne automatickými dverami, kyvnými a otočnými dverami. Systém IZOOL 60 umožňuje použitie rôznych typov výplní: sklenené, plné, sendvičové, nábytkové dosky, veľkoformátové materiály, sádrokartonové a polykarbonátové dosky a to o hrúbke 14-41mm. Konštrukčná hĺbka profilov - rámu a krídla - 60-69 mm.

Izool 60

Rámové studené systémy IZOOL.

Estetické a funkčné rozdelenie interiéru Studené systémy IZOOL sú určené predovšetkým na interiérové riešenia, kde sa nevyžaduje vysoká tepelná izolácia, nakoľko sú to profily bez prerušenia tepelného mostu. Hliníkové profily bez prerušeného tepelného mostu nachádzajú uplatnenie v interiéri, kde sa využívajú na konštrukciu oddeľovacích stien, prechodových dverových zostáv a podobne. Kombinujú v sebe funkčnosť, estetiku, účelnosť a nenáročnosť na prevádzku a údržbu. Vďaka vynikajúcemu dizajnu a precízne zvládnutým technickým parametrom profilov IZOOL zvládneme aj náročné architektonické požiadavky a tak si vašu kanceláriu, či obytnú miestnosť môžete zariadiť podľa Vašich predstáv.

IZOOL 50.

Jednokomorový hliníkový profilový systém bez prerušeného tepelného mostu. Je určený hlavne pre interiérové konštrukcie: zásteny, ľahké priečky s posuvnými ručne prípadne automatickými dverami, kyvnými a otočnými dverami..

Systém IZOOL 50 pre interiérové konštrukcie nájde uplatnenie hlavne v administratívnych a obchodných budovách. Umožňuje použitie rôznych typov výplní: sklenené, plné, sendvičové, nábytkové dosky, veľkoformátové materiály, sádrokartonové a polykarbonátové dosky a to o hrúbke 4-26mm. Konštrukčná hĺbka profilov - rámu a krídla - 45-54 mm.

Izool 50
Izool 70

IZOOL OFFICE.

Profilový systém IZOOL OFFICE predstavuje ideálnu voľbu pri predelení kancelárskych či obchodných priestorov v interiéri.

Technické riešenie umožňuje výstavbu interiérových tepelne neizolovaných deliacich stien. Systém Izool OFFICE je novodobá konštrukcia akustických tepelne neizolovaných stien a vitrín určená na veľkoplošné konštrukcie s malou pohľadovou šírkou profilu. Systém umožňuje použitie rôznych presklených konštrukcií kombinovaných s dverami o vysokých úžitkových a estetických vlastnostiach.

Protipožiarne systémy IZOOL .

Bezpečnosť na prvom mieste Protipožiarne okná a dvere sú charakteristické požiarnou odolnosťou, čo znamená, že odolávajú požiaru určitým spôsobom a určitý čas. Protipožiarne systémy IZOOL sa vyznačujú vynikajúcou celistvosťou, izoláciou a minimálnym tepelným tokom. (tzv. tepelnou radiáciou) Tieto vlastnosti umožňujú minimálne zadymenie priestoru, prestup tepla a jedovatých plynov ako aj vznietenie horľavých materiálov na požiarom nezaťaženej strane. Dovoľujú tak bezpečnú evakuáciu osôb chránenou únikovou cestou.

Protipožiarny systém IZOOL 80 FIRE.

Trojkomorový hliníkový profilový systém s prerušením tepelného mostu. Určený pre riešenie protipožiarnych konštrukcií v triede EI15,EI30,EI45,EI60 a dymotesných konštrukcií..

Vlastnosti systému IZOOL 80 FIRE ho predurčujú pre riešenia protipožiarnych okien a dverí. Je určený hlavne pre konštrukcie: dvere, fixné presklenia a presklenia s otočnými dverami. Systém IZOOL 80 FIRE umožňuje použitie rôznych typov výplní s protipožiarnou odolnosťou: sklenené, plné, sendvičové a to o hrúbke 8-49mm. Konštrukčná hĺbka profilov rámu a krídla - 78 mm.

Izool 50

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia