S9000 dvere

Dvere S 9000

_______

So stavebnou hĺbkou profilu 82,5 mm pri modernej 5-komorovej technológií poskytujú dvere v systéme S9000 výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Ale presvedčivá je aj stabilita dverí. Veľká vystužovacia komora s vhodne tvarovanou výstužou, v rohoch so zvarenými vložkami k nej prispievajú rovnako ako pevné spojenie v oblasti stabilného prahu s prerušeným tepelným mostom.

Dvere sa vyznačujú aj svojim systémovým riešením okapového profilu, ktorý dvere nezhodnocuje iba opticky. Tento zabezpečuje vysokú odolnosť voči hnanému dažďu a optimálnu tesnosť zásluhou viacúrovňového kefkového tesnenia v oblasti prahu.

Kombinovaný prah je použiteľný pre vchodové aj balkónové dvere. S výškou iba 20 mm umožňujú bezbariérový prechod pri súčasnom splnení požiadaviek na tesnosť a izoláciu.

Vchodové dvere sú vybavené viacbodovým automatickým uzamykaním KFV s hákmi proti vypáčeniu, resp. podľa požiadavky iným viacbodovým zámkovým systémom. Spoľahlivá funkčnosť a bezpečnosť dverí je ďalej garantovaná použitím dverných závesov DrHahn, podľa výberu v klasickom alebo modernom, dizajnovom valcovom prevedení.

Klasické prevedenie.

Už klasický variant vie prepožičať vášmu domu osobitý charakter. Vyberať je možné z bezpočetných tvarových a farebných kombinácií. Či už ako celkom alebo čiastočne presklené, jedno alebo dvojkrídlové, prípadne s pevným svetlíkom. Individuálny charakter dverného krídla je možné zvýrazniť aplikáciou dverných výplní GAVA.

S9000 dvere
S9000 dvere

Prevedenie Design - s predsadenou výplňou.

Tento dizajnový variant s úplne hladkým krídlom sleduje najnovšie architektonické trendy a ponúka vysokú estetickú hodnotu, bez kompromisov v oblasti bezpečnosti alebo tepelnej izolácie. Okrem toho uľahčuje údržbu, bez zbytočných hrán a odskokov. Tieto dvere sú vždy osadené dizajnovými valcovými dvernými závesmi KT-RN DrHahn.

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia