Doplnky | PLASTING® – PLASTOVÉ OKNÁ spol.s r.o.

Doplnky

_______

Vonkajšie hliníkové parapetné profily

Vonkajšie extrudované hliníkové parapetné dosky

Vďaka svojej hrúbke cca. 2 mm (v závislosti od šírky parapetu) sa parapety vyznačujú tvarovou stálosťou. Sú najlepším a najpoužívanejším riešením do vonkajšieho prostredia. Tieto parapety sú odolné proti poveternostným podmienkam, majú extrémne nízku tepelnú rozťažnosť. K týmto parapetom dodávame širokú škálu doplnkov (skrutky, spojky, držiaky, tesnenia) vo farbe daného parapetu. Ukončenie parapetov môže byť s hliníkovou krytkou (predomietkovou, poomietkovou) alebo s plastovou krytkou. Dodávajú sa v 10 štandardných odtieňoch, alebo na želanie v ľubovoľnom RAL nástreku.

 • Najlepšie riešenie pre vonkajšie použitie
 • Tvarovo stály vďaka svojej hrúbke a tuhosti extrudovanej zmesi
 • Vysoko odolný voči poveternostným vplyvom
 • Odolný voči korózii
 • Farebne stály
Vonkajšie hliníkové parapetné profily

Vonkajšie ohýbané hliníkové parapetné dosky

Zliatina hliníka s horčíkom a mangánom o hrúbke 0,8mm zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť proti korózii. Výhodou týchto parapetov je priaznivá cena a variabilita požadovaného tvaru pre všetky druhy použitia. Ukončenie parapetov môže byť s hliníkovou krytkou (predomietkovou, poomietkovou) alebo s plastovou krytkou. Dodávajú sa v 5 štandardných odtieňoch.

Vonkajšie hliníkové parapetné profily

Nastaviteľná podparapetná konzola

Určená pre montáž parapetov pred zateplením objektu. Ide o systémový prvok montáže, zabezpečí požadovanú pevnosť a spád parapetnej dosky.

Vnútorné komôrkové parapety

Vnútorné komôrkové parapety

Naše parapety sú vďaka svojej robustnosti najkvalitnejšie plastové parapety na trhu. Parapety sú extrémne pevné a sú vhodné pre použitie do akýchkoľvek vnútorných priestorov. Ukončenie parapetov je s plastovou krytkou.

Vnútorné komôrkové parapety

Vnútorné drevotrieskové parapety

Jadro vnútorných drevotrieskových parapetov je vyrobené z vysoko kvalitnej drevotriesky so zvýšeným obsahom lepidla a chemickou ochranou drevených pilín proti plesni. Tieto prísady zaručujú parapetom vysokú odolnosť voči vlhkosti a zaručujú vysokú úžitkovú hodnotu. Ukončenie parapetov môže byť na želanie zákazníka laminované alebo s plastovou krytkou.

Vnútorné komôrkové parapety

WERZALIT EXCLUSIVE

na báze dreva: Parapety WERZALIT svojou unikátnou konštrukciou uspokoja aj požiadavky najnáročnejšieho užívateľa. Na výrobu týchto parapetov sa používa najkvalitnejší materiál (zdravé dreviny bez použitia kontaminovaných látok) a vlákna sú stlačené pod vysokým tlakom ~800 kg/m2 (HDF-kvalita) , čím sa zvyšuje hustota materiálu, a následne aj odolnosť voči ohybu a vlhkosti. Ukončenie parapetov môže byť na želanie zákazníka laminované alebo s plastovou krytkou.

 • Exkluzívny parapet vďaka svojim vlastnostiam
 • Originálna kvalita WERZALIT
 • Patentovaný monolitický parapet lisovaný pod vysokým tlakom zo špeciálne vybranej zmesi drevín
 • Absolútne odolný voči vlhkosti
 • Mimoriadne odolný voči vode (ponorný test)
 • Vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu
 • Vysoko odolný voči chemickému a tepelnému poškodeniu
 • Rozmerovo stály
 • Farebne stály, odolný voči UV žiareniu
 • Špecifický, nezameniteľný dizajn

Siete proti hmyzu

PEVNÉ OKENNÉ SIETE - SOL

Pevné SNT

Okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru pred hmyzom. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru robí z tejto siete elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna.

SAMONAVÍJACIE SIETE - SS2

Samonavíjacie siete - SS2

Samonavíjacia sieť, ktorá predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru pred hmyzom, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacich nohách s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Samonavíjacia sieť sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach - bielej a hnedej. Ovláda sa pomocou šnúrky a dvoch madiel jednoduchým zaklapnutím do spodného profilu.

SAMONAVÍJACIE SIETE - SS2

Sieťové dvere Primaset SD3

Sú sieťové dvere, vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

SAMONAVÍJACIE SIETE - SS2

Rolovacie siete SDR

Predstavujú najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru pred hmyzom, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho stiahnete do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacich profiloch s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu v hornej časti siete. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna a vyznačuje sa pevnosťou, farebnou stálosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Hoci je pomerne hustá, je priehľadná a pri pohľade z interiéru ju takmer nevnímate. Jednoduchá montáž a jednoduché ovládanie poskytujú široké možnosti použitia rolovacích sieťových dverí pre plastové balkónové dvere.

SAMONAVÍJACIE SIETE - SS2

Posuvné sieťové dvere, rámové SDSP

Extrudovaný, lakovaný hliníkový profil robí posuvnú sieť odolnou a zároveň masívnou, kvalitná sklená sieťovina zas predlžuje jej životnosť. Posuvné dvere majú svoj vlastný rám, ktorý je vhodný na zhotovenie jednokrídlovej alebo dvojkrídlovej verzie. Dokonalé uzavretie zaisťuje kefkové tesnenie. Tieto kvalitné materiály zaručujú, že siete vplyvom času nestratia na svojej kvalite. Je vhodná na okná aj dvere. Obrovskou výhodou posuvnej siete je, že sa na spodnej strane kĺže na kolieskach, čo zaručuje bezchybný chod aj pri sieťach väčších rozmerov.

SAMONAVÍJACIE SIETE - SS2

Plisované siete, rolety - Plisse PRO

Rada výrobkov Plisse PRO prináša horizontálny aj vertikálny posuvný systém ochrany pred hmyzom a slnečným žiarením. Patentovaný šnúrový systém zaisťuje hladký a jednoduchý posuv/pohyb výrobku. Svojim vzhľadom poskytujú štýlový doplnok do všetkých typov interiérov. Medzi ďalšie prednosti výrobku patria: odolnosť voči vetru, úspora energie a akustická izolácia proti hluku. Sieťovina je k dispozícii v 8 farbách, profily v 11 farebných variantoch, z ktorých 5 sú drevoimitácie. Všetky siete sú umývateľné.

SIEŤOVÉ DVERE pred hmyzom - SD

SIEŤOVÉ DVERE pred hmyzom - SD

Sieťové dvere SD patria do skupiny výrobkov PRIMASET - siete pred hmyzom. Sú vyrábané z dvoch typov profilov SD1 (oblý extrudovaný profil) a SD2 (hranatý valcovaný profil) vo viacerých modifikáciách. Jednoduchá montáž na rám, alebo do ostenia poskytuje široké možnosti použitia sieťových dverí.

špárové vetranie

Žalúzie interiérové horizontálne

sú moderné a esteticky vyvážené žalúzie s retiazkovým ovládaním, ktoré ponúkajú komfort jednoduchého ovládania. Žalúzie Hit1 z rodiny interiérových horizontálnych žalúzii ISO SYSTEM je najpopulárnejšia z ponúkaných technických variantov a vyhľadávaná pre výborný pomerom cena/kvalita. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

ALUCOVER

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Hlavnými prednosťami sú vysoký stupeň zatienenia s možnosťou maximálnej regulácie slnečného žiarenia (účinne zatienia až 85% slnečného žiarenia), atraktívny vzhľad, dlhá životnosť vďaka kvalitným používaným materiálom a široká ponuka základných farieb. Svojimi vlastnosťami zabraňujú nadmernému prehrievaniu interiéru.

Základné rozdelenie žalúzií je podľa tvaru a šírky lamiel (písmeno označuje tvar lamely a číslo jej šírku):

 • S90
 • Z90
 • Z70
 • C80
 • C65
 • F80

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia