Bezpečnosť

_______

Odolnosť proti vlámaniu ovplyvňuje profil aj kovanie.

V stále sa meniacom svete, žiaľ nie vždy k lepšiemu, rastie aj potreba po ochrane a bezpečnosti. Toto dvojnásobne platí pre vlastné štyri steny. Ochrana materiálnych hodnôt i citlivej privátnej sféry obyvateľov je závislá popri iných faktoroch, aj od bezpečnostných systémov, ktoré poskytujú okná a dvere. Použitím najmodernejšieho okenného kovania SIEGENIA môžu byť okná PLASTING zaradené do rôznych tried bezpečnosti. Ale už v štandardnom prevedení základnej bezpečnosti, každé otváravé a otváravo – sklopné okno je vybavené kovaným hríbikovitým uzáverom v spodnom rohu krídla, zabraňujúcim vypáčenie. Varianty uzamykateľných kľučiek, doplnenie ďalších bezpečnostných uzáverov, prípadne použitie bezpečnostných skiel môžu ďalej zvýšiť bezpečnostný štandard. Na okná PLASTING sú používané výlučne hrubostenné profily zaručujúce stabilitu a odolnosť proti vytrhnutiu dielov kovania. V žiadnom prípade nepoužívame tzv. „úsporné exportné varianty“ ponúkané tiež na našom trhu. Používame len komponenty vyhovujúce náročným nemeckým normám. A to samozrejme neplatí iba pre oblasť bezpečnosti.

Odolnosť proti vlámaniu ovplyvňuje profil aj kovanie
západka
pánt
západka

RC 1N

RC2

RC3

Bezpečnosť šitá na mieru.

Na zvýšenie bezpečnosti pri vchodových dverách odporúčame použitie špeciálnych komponentov:

Automatický zámok sa uzamkne v uzatváracích bodoch pri každom zatvorení krídla. Rýchle a jednoduché otvorenia pomocou plastovej kartičky alebo pierka je nemožné.

Špeciálne kľúčové vložky odolávajú všetkým obvyklým „pracovným metódam“ zlodejov a vlamačov. Vyhmatanie, dovŕtanie, vypáčenie alebo jednoducho neoprávnená výroba kópie kľúča je vylúčená.

Dverné závesy so špeciálnym bezpečnostným tŕňom z pevnostnej ocele znemožňujú prepílenie závesov a zvýšia bezpečnosť pri von otváraných dverách.

Bezpečnosť šitá na mieru

Kontaktujte nás.


PLASTING - plastové okná spol. s r.o.

Adresa

Hraničná 5, Poprad, 058 01, Slovenská republika

ADRESA PREVÁDZKY

Slovenského odboja 3993, Poprad, 058 01, Slovenská republika

GPS SÚRADNICE    N 49.05990° E 20.28724°

Telefón

+421 52 7729359

Ičo

36447421

Ič DPH

SK2020017120

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro, vložka číslo 10400/P

* povinné polia